01.06.2022
Сьогодні весь світ відзначає не лише Міжнародний день захисту дітей, а й Всесвітній день молока
Молочна продукція завжди була стратегічно важливою як в мирні, так і воєнні часи. Молоко вважали панацеєю від багатьох хвороб, адже у ньому міститься багато мінеральних елементів, необхідних для нормального росту і розвитку організму.
Проблем, які спіткали українських фермерів зараз — є безліч. Багатьом довелося працювати в небезпечних умовах, зонах бойових дій чи навіть в окупації. Руйнування ферм і загибель тварин, нестача кормів, зірвані ланцюги постачання — через це все доводиться проходити українським фермерам.
Попри всі труднощі, які виникли за останніх два місяці молочна галузь України розпочала поступове відновлення, молокопереробні підприємства працюють й налагоджують свою діяльність.
Фермерські господарства поставляють нам молоко і це дозволяє виробництву Ardis Group «Молочна майстерня» виготовляти якісну молочну продукцію й продовжувати у складні часи підтримувати молочну галузь України  🇺🇦

Заповнити анкету

Поле обов'язкове для заповнення. Поле обов'язкове для заповнення. Відправляючи форму зворотного зв'язку, ви погоджуєтеся з нашими правилами обробки даних

Ваше повідомлення надіслано успішно!