17.02.2022
Учасник МастерШеф-8, шеф-кондитер ресторану французької кухні Magnetism — Максим Пустовіт провів майстер-клас “The Cheese Guide”, де сири Ardis Group стали головними інгредієнтами.
Два солодких дні приготування чизкейків, мусових тортів, макарон і шу на основі сирів Гран Баварезе, Брі, Філадельфії, Капріччо, Горгонзоли, Пекоріно Романо, Парміджано Реджано. Одним словом — справжня насолода для солодкоїжок.

 

Обираючи сири для приготування десертів — для мене важлива в першу чергу якість сирів, бо від цього залежить отриманий смак. Вважаю, що зараз, сири Ardis Group — є найякіснішими на сирному ринку.

Улюблені поєднання шеф-кондитера — Горгонзола з маракуєю та Грана Подана з грушею і вином.

Максим Пустовіт відмітив, що сири Ardis Group — якісні та універсальні. Шеф-кухар використовує наші сири в приготуванні десертів, практичних майстер-класах, а також рекомендує їх як для домашнього використання, так і на професійних кухнях — рестораторам та кондитерам.

Заповнити анкету

Поле обов'язкове для заповнення. Поле обов'язкове для заповнення. Відправляючи форму зворотного зв'язку, ви погоджуєтеся з нашими правилами обробки даних

Ваше повідомлення надіслано успішно!