02.03.2022
Наша головна задача — триматися разом і вірити в краще. Команда Ardis Group на зв’язку  із кожним співробітником. Ми підтримуємо один одного, ділимось останніми новинами та не втрачаємо надії вже дуже скоро бути разом! Ніщо так не об‘єднує, як спільна мета. І зараз — це допомагати рідній країні. Компанія Ardis Group робить все, що в наших силах.
Наші засновники активно допомагають сім’ям співробітників — жінкам і дітям  перетнути кордон та бути у безпеці.
Частина команди обороняє райони своїх міст та пішли захищати Україну у територіальну оборону і не падають духом.
Ми допомагаємо усім необхідним українській армії, продовжуємо забезпечувати торговельні точки продукцією, а наші співробітники здають кров та займаються волонтерською діяльністю.
Власна логістика та допомога волонтерів дозволяє нам транспортувати сир з нашого виробництва — Молочної Майстерні й доставляти продукцію до точок, які зараз найбільше цього потребують.
Першочергове завдання Ardis Group — забезпечити продукцією нашу армію та людей, які залишились відірваними в містах, де ведуться основні бойові дії.

Скоро ми знову скажемо світу CHEESE, а зараз тримаємось разом і пишаємося українською армією та нашою командою. Бережіть себе й своїх близьких. Все буде мир, все буде Україна!🇺🇦

Заповнити анкету

Поле обов'язкове для заповнення. Поле обов'язкове для заповнення. Відправляючи форму зворотного зв'язку, ви погоджуєтеся з нашими правилами обробки даних

Ваше повідомлення надіслано успішно!